راهنمای نصب و استفاده از افزونه دیک برای مرورگر گوگل کروم

راهنمای نصب و استفاده از افزونه دیک برای مرورگر گوگل کروم :


ابتدا فایل افزونه را از اینجا دانلود کرده و سپس از حالت فشرده خارج کنید.
سپس فایل GC-DIK_1.0.crx که در واقع فایل اصلی افزونه می باشد را کشیده و بر روی مرورگر گوگل کروم رها کنید.

حال عملیات نصب آغاز می گردد، اگر امنیت گوگل کروم قبل از شروع نصب به شما پیغام داد که فایل شما شامل چند فایل است ، دکمه Allow را کلیک کنید.

باید همیشه به یاد داشته باشید که افزونه ها ، app ها و Theme های خراب می توانند به کامپیوتر عزیز شما آسیب نرم افزاری وارد کنند ، امنیت گوگل کروم قبل از نصب هر افزونه ای این پیغام را به شما می دهد .
فعلا اصلا جای نگرانی نیست چون GC-DIK خیلی افزونه خوب ، سبک و حرف گوش کنی است و با خیال راحت می توانید از استفاده از آن لذت ببرید ، پس برای ادامه نصب دکمه continue را فشار دهید.

شما مراحل امنیتی را گذراندید ، Install را برای نصب فشار دهید.

همین ! شما در یک چشم به هم زدن افزونه GC-DIK را نصب کردید.

پس از نصب ، در هنگام مرور صفحات وب با گوگل کروم ، هرگاه معنی یا تلفظ یک کلمه انگلیسی را نمی دانستید بر روی آن راست کلیک کنید و از منوی GC-DIK زیرمنوی ترجمه دیک -TarjomeDik-را کلیک کنید.

و شگفت انگیز شوید!!! .افزونه کلمه انتخابی شما را به صورت یک url به قسمت دیکشنری حرفه ای دیک پاس داده و به سادگی معانی مختلف کلمه و همچنین تلفظ آن در دسترس شما خواهد بود.

تمام.
لطفا در هنگام کار با افزونه نظرات خود را در مورد نحوه عملکرد آن به من اطلاع دهید و همچنین در صورتی که به باگی مربوط به افزونه برخوردید .
سپاس

Comments are closed.